Programátor / Programátorka PHP - senior / Programátoři počítačových aplikací specialisté

FirmaWebdevel s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzda35 000 Kč až 50 000 Kč
Zobrazit kontakty Odpovědět na inzerát

Popis nabídky práce:

Hledáme programátora, který bude zapálený pro svoji práci a bude ochotný se učit a nabírat zkušenosti. Nezáleží nám na tom, jestli je tvoje vzdělání inženýr, bakalář, nebo máš jen základní školu. Jde nám o to, co umíš a jak rychle se zvládáš učit nové věci. A taky že máš potřebné zkušenosti na pozici seniora.

Zabýváme se vývojem aplikací a webů. Ohledně vývoje potřebujeme lidi, kteří jsou v rámci PHP schopni pracovat s frameworky jako Laravel, který u nás využíváme nejvíce. Dále taky potřebujeme programátorskou znalost MySQL a JavaScriptu.

Náplň práce
Vývoj nových aplikací a webu, jak pro interní klienty, tak především pro zákazníky z řad malých a velkých společností
Max. 1 času zabírá support
Komunikace s klienty

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít
Znalost PHP (framework Laravel), MySQL a JavaScript (Vue.js)
Výhodou je znalost Nuxt, MongoDb a GraphQL

Co vám můžeme nabídnout
Moderní technické zázemí – dva monitory, notebook
Různorodou a zajímavou práci pro malé i velké klienty
Kurzy angličtiny v pracovní době
Zázemí stabilní firmy s pohodovým kolektivem a firemními akcemi
Platové ohodnocení závislé na zkušenostech, po zapracování možnost zvýšení
Pravidelné teambuildingy, sportovní akce, grilovačky, chaty
Vzdělávací akce – semináře, školení, workshopy atp.

Informace o pozici:
Místo pracoviště: Nerudova 653/40, Ostrava – Vítkovice
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva
Mzda: 35 000 – 50 000 Kč/měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné

Kontaktní e-mail:
[email protected]

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Práce s PC, Výhodou je znalost Nuxt, MongoDb a GraphQL
  • Práce s PC - jiné, Znalost PHP (framework Laravel), MySQL a JavaScript (Vue.js)
minimální požadované vzdělání:úplné střední odborné vzdělání s maturitou a bez vyučení (maturitní obory SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Nerudova 653/40, Ostrava - Vítkovice, 70300, Česko
mzda, plat (hrubý):35 000 Kč až 50 000 Kč - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy 2024 ZDE
typ pracovního úvazku:HPP
směny:pružná pracovní doba
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
benefity a pracovní výhody:
  • Jiné výhody: Moderní technické zázemí, různorodá a zajímavá práce, vzdělávací akce

Další důležité informace o nabídce práce:

jméno zaměstnavatele:Webdevel s.r.o., IČ: 28597192
datum zveřejnění nabídky práce:06. 12. 2023

Kontakty pro odpověď na inzerát

kontaktní osoba:Ing. Kateřina Štěrbová, Projektový manažer
telefon:737 773 333
e-mail:[email protected]
detail nabídky práce:https://www.webdevel.cz/kariera/

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma Webdevel u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): 35 000 Kč až 50 000 Kč ; Benefity a výhody: Jiné výhody: Moderní technické zázemí, různorodá a zajímavá práce, vzdělávací akce, ; Pracovní úvazek: HPP ; Typ směn: pružná pracovní doba ; Adresa práce: Nerudova 653/40, Ostrava - Vítkovice, 70300, Česko ; Nástup: co nejdříve, nebo ihned ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedeno telefonní číslo i kontaktní emailovou adresu. Můžete tedy využít oba způsoby kontaktu. Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontakty se vám zobrazí.